Ahoj,

z vlastní zkušenosti vím, že velká spousta z nás, studentů vysokoškoláků, je zapojená a studijně "zakořeněná" v Olomouci více, než ve své domovské farnosti. Mnoho z nás také ve svých farnostech "odrostlo" a do Madridu se nám nechce jet se středoškoláky, kterých je v některých autobusech většina.

Pokud tedy chceš jet do Madridu se svými přáteli z Olomouce, resp. ze studentské farnosti u Panny Marie Sněžné, je tady právě pro Tebe naše nabídka. Nyní totiž jednáme s Arcidiecézním centrem života mládeže Olomouc o možnosti společné cesty olomouckých studentů na světové setkání mládeže do Madridu. Celková cena by byla stejná jako v kterékoliv jiné diecézi - 9 400 Kč. Rozdíl by byl jen v tom, že by ses přihlásil/a právě přes olomouckou arcidiecézi a v přihlášce napsal/a do poznámek, že jedeš jako vysokoškolský student/ka se studentskou farností.

 

Pokud máš o toto zájem, neváhej mě kontaktovat na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na telefonu 734 435 000 nebo osobně třeba na některé studentské mši svaté. Rádi bychom zhruba do 2-3 týdnů zjistili možný zájem studentů v kostele o tuto možnost. Následně by se všichni zájemci o společnou cestu sešli se zástupci centra mládeže a mohli bychom vše řešit dále.

PS: I když třeba ještě stoprocentně nevíš, zda do Madridu pojedeš (z finančních, časových či jiných důvodů), přesto se mi ozvi. Zatím nejde o nic závazného.

Pepa Lavička