• Zkoušíme pravidelně každé úterý od 18:30 v kanceláři Centra Aletti na Křížkovského ul. č. 2 a každou středu od 18 do 19 hodin přede mší svatou v sakristii kostela Panny Marie Sněžné.

 

Jestli rád/a zpíváš nebo hraješ na nějaký hudební nástroj a máš v tuto dobu čas, zveme tě mezi nás. Budeme moc radi, když se k nám připojíš.

 

Vedoucí schOLy PMS

Anna Domanská

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Fakulta: PdF

 anicka domanska

 

Něco z historie

Schola Panny Marie Sněžné funguje v rámci VKH a olomoucké akademické farnosti, jejíž mše doprovází již více než dvacet let. Za tu dobu se zde vystřídala dlouhá řada studentů a každé období je něčím typické.

Jedna generace v polovině devadesátých let vytvořila skupinu Střípky, která hrála na nezapomenutelném setkání mládeže s blahoslaveným Janem Pavlem II. na Svatém Kopečku v roce 1995.

V roce 2011 část schOLy jednorázově vytvořila kapelu Vysoká SCHkOLkA, která hrála k tanci na plese VKH Olomouc.

K vidění a slyšení býváme také na Studentských Velehradech, Církevních silvestrech VKH a různých dalších příležitostných akcích.

V posledních letech schOLa PMS každoročně připravuje koncert. Ten první se konal na jaře 2009 pod vedením Marušky Cíchové a nesl se ve znamení podobenství o Marnotratném synu. Koncert v roce 2011 pod vedením Máji Labounkové přenášela živě TV Noe.

 

Klip k jedné z písní z nového CD Chci zpívat


Ukázka z koncertu Credo – Věřím v Boha

Nahrávky ke stažení