Jeden takový krásný semestr v čajovně VKH

Víte, jaké je nejhezčí místo v Olomouci ve středu večer? Mají tam milý úsměv a vlídné slovo. Vždycky Vás zahřejí, každého podle jeho potřeb. Hádejte kde...

Čajovna na Aletti zažila opět jeden neopakovatelný semestr. Náš design dostal nový háv, změnily se i jídelní lístky, do kterých přibyly ovocné šťávy a drobné lahůdky do žaludku. Ale pojďme pěkně suma sumárum.

Nedílnou součástí programu jsou speciální čajovny. Na jaře to byla masová, s opravdickými řízky, a tak trochu netradiční malajská, díky účasti společenství malajských pracujících a studujících v Olomouci na anglické mši VKH. To ale není všechno.

Tak trochu spontánně vznikla Zamilovaná čajovna před semestrem, a s větším úspěchem se setkala nanuková čajovna v horkých zkouškových dnech.

Aby těch inovací a novinek nebylo málo, čajovna zažila poprvé v kuchyni mužskou ruku. Nevím, jak ostatní, ale historicky první čajovník byl velmi spokojený. Zároveň se povedlo provést generální úklid a hlavně – máme gauč!

Letní semestr uběhl divokým tempem a naše čajovna to vše bravurně zvládla. Nezbývá než popřát mnoho zdaru v přípravě na nový rok a těšit se na shledání po prázdninách :-).

 

fotkačajka

 

fotkačajka2