Akci pořádá Akademická farnost Olomouc a místní VKH. Začali bychom v pátek večeří od 18 hodin, skončíme nedělním obědem. V pátek po úvodu do kurzu a krátkém návodu k meditaci nad filmem, si promítneme první snímek. V sobotu nás pak budou čekat dvě setkání s biblickými texty a jednou projekcí, které poslouží jako podněty k osobnímu rozjímání. Nedělní dopoledne využijeme k bohoslužbě (bude 3. adventní neděle „gaudete“), pak nás ještě bude čekat poslední rozjímání a závěrečné setkání. Po obědě uklidíme faru a vyrazíme zpět do Olomouce.

Bohoslužbu v sobotu budeme sloužit na faře, v neděli bychom mši slavili v kostele v 7.30 ráno s místním společenstvím věřících.

Teď ještě několik užitečných informací, zejména pro ty, kteří v Charvátech ještě nebyli. Na faře se spí na matracích v podkroví (je tam i pár postelí), je třeba si s sebou vzít spacák. Přibalte si také přezůvky, a pokud můžete, tak i svou osobní Bibli. Na faře je k dispozici plně vybavená kuchyně s nádobím. Faru najdete na adrese 783 75 Charváty 20. K faře se dá zajet autem - je třeba projet vraty u prodejny za školou. Je také možné přijet autobusem - cesta z olomouckého autobusového nádraží do Charvát trvá necelou půlhodinu (směr Tovačov). Z několika fotografií na adrese https://chemalda.rajce.idnes.cz/fara_Charvaty_u_Olomouce/ si můžete udělat dobrý obrázek o tom, jak to tam vypadá.

Více informací a přihlášky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

adventní duchovní obnova